Сабақ кестесі

Үйірмелер

Каби-нет

Жас ерекшелігі

Үйірме жетекшісінің Т.А.Ж

Топ

Сейсенбі (II)

Сәрсенбі (III)

Бейсенбі  (IV)

Жұма        (V)

Сенбі         (VI)

Жексенбі   (VІI)

1

«Өлке тарихы»

216

5 -8 сынып

Абдрахимова Альфия Дамировна

I

 

10:30-12:00

 

 

14:30-16:00

 

II

 

14:00-17:30

 

 

16:00-17:30

 

2

«Жас экономист»

301

4-6 сынып

Ауелбаева Нургуль Жаксыбековна

I

 

14:30-16:00 

 

 

9:30-11:00

 

II

 

 16:00-17:30

 

 

  11:00-12:30

 

3

«Жас зерттеуші»

301

4-8 сынып

Ауелбаева Нургуль Жаксыбековна

I

14:30-16:00 

 

 

 

14:30-16:00  

 

II

 16:00-17:30

 

 

 

16:00-17:30

 

4

«Жас математик»

313

4-10 сынып

Бекетов Медет Амангельдиевич

I

 

 

 

 

10:00-11:30

10:00-11:30

II

 

 

 

 

11:30-13:00

11:30-13:00

5

«JAVA программалау тілі»

171

7-11 сынып

Таргынов Елгон  Кусаинович

I

14:30-16:00

14:30-16:00

 

 

 

 

II

16:00-17:30

16:00-17:30

 

 

 

 

6

«Дебат»

216

7-10 сынып

Куспанова Алмагуль Жаксылыковна

I

10:00-11:30

 

 

 

10:00-11:30

 

II

15:00-16:30

 

 

 

11:30-13:00

 

7

«Тілашар»

203

1-4 сынып

Бутанова Замзагуль Газезовна

I

 

10:00-11:30  

 

10:00-11:30

 

 

II

 

  15:00-16:30

 

  15:00-16:30

 

 

8

«Жас бағбан»

124

4-8 сынып

Жулкашева Алтынганым Базаргалиевна

I

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

 

 

II

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

9

«Программалау»

171

2 сыныптан бастап

Жумин Қуаныш Елемесұлы

I

 

 

 

 

14:30-16:00      16:00-17:30

 

10

«Мамандыққа қадам»

216

7-10 сынып

Кажиева Бекзат Тасболатқызы

I

10:30-12:00

 

 

 

10:30-12:00

 

II

16:00-17:30

 

 

 

16:00-17:30

 

11

«Компьютерлік графика»

313

5-10 сынып

Каримоллиева Альэнура Бейбуткалиқызы

I

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

II

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

12

«Химиядан қызықты тәжірибе»

117

7-11 сынып

Кубашева Айнагуль Сериккалиевна

I

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

 

II

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

13

«Жас биолог»

124

5-11 сынып

Кубашева Айнагуль Сериккалиевна

I

 

15:00-16:30

 

 

11:30-13:00

 

II

 

16:30-18:00

 

 

16:30-18:00

 

14

«Математика және логика»

313

1-4 сынып

Таскарина Карилгаш Аманжоловна

I

 

 

9:00-10:30

 

9:30-11:00

 

II

 

 

16:00-17:30

 

11:00-12:30

 

15

«IT технология»

171

2 сыныптан бастап

Қырықбаев Нұрбол Мұсаұлы

I

 

 

 

 

09:30-11:00      11:00-12:30

 

16

«Тіл шешендігі»

306

2-8 сынып

Рахметова Алмагул Нигметуллина

I

 

 

 

 

14:30-16:00

9:00-10:30

II

 

 

 

 

16:00-17:30

10:30-12:00

17

«Ғибрат»

203

4-8 сынып

Сариева Бану Жауынбаевна

I

10:00-11:30  

 

10:00-11:30 

 

 

 

II

15:00-16:30

 

 15:00-16:30

 

 

 

18

«Қызықты физика»

301

7-10 сынып

Таргынов Елгон  Кусаинович

I

9:30-11:00

9:30-11:00

 

 

 

 

II

11:00-12:30

11:00-12:30

 

 

 

 

ІІІ

 

 

14:30-16:00

14:30-16:00

 

 

IV

 

 

16:00-17:30

16:00-17:30

 

 

19

«Сөз өнері»

306

1-5 сынып

Хамидолла Жайнагүл Сағидоллақызы

I

 

 

9:00-10:30

9:00-10:30

 

 

II

 

 

14:30-16:00

14:30-16:00

 

 

20

«Ағылшын»

220

1-10 сынып

Хасанова Надя Мухтаровна

I

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

9:00-10:30

 

II

15:30-17:00

 

15:30-17:00

 

10:30-12:00

 

ІІІ

11:30-13:00

10:00-11:30

11:30-13:00

10:00-11:30

 

 

IV

14:00-15:30

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

 

 

V

 

 

 

 

 

 

VI

 

 

 

 

 

 

21

«Ағылшын»

219

4-8 сынып

Даулетова Айдана Саматовна

I

9:30-11:00

 

09:30-11:00  

 

 

 

II

14:00-15:30

 

14:00-15:30

 

 

 

ІІІ

 

11:30-13:00 

 

9:30-11:00

 

 

IV

 

14:00-15:30

 

14:00-15:30

 

 

V

 

 

 

  11:30-13:00

09:30-11:00  

 

VI

 

 

 

15:30-17:00  

15:30-17:00  

 

22

«Ағылшын»

219

0-4 сынып

Бисенғали Алмагүл Ермекқалиқызы

I

11:00-12:30  

 

11:00-12:30 

 

11:00-12:30

 

II

15:30-17:00

 

 15:30-17:00

 

 

 

ІІІ

 

10:00-11:30  

 

10:30-12:00  

 

 

IV

 

14:00-15:30

 

14:00-15:30

 

 

23

«Қолөнер»

166

1 сыныптан бастап

Рыскалиева Карлыгаш Биебаевна

I

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

 

 

II

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

ІІІ

 

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

 

IV

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

24

«Жас суретші»

316

2 сыныптан бастап

Тлемберлиева Алина Муратовна

I

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

II

 

10:00-11:30  

 

10:00-11:30  

10:30-12:00

 

ІІІ

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

IV

 

14:30-16:00

 

14:30-16:00

 

 

25

«Вокал»

423

2 сыныптан бастап

Утегенова Гульмира Екпиновна

I

 

 

 

 

14:00-15:30

14:00-15:30

II

 

 

 

 

15:30-17:00

15:30-17:00

26

«Киімді модельдеу»

218

4 сыныптан бастап

Ещанова Сандуғаш Шориевна

I

 

09:00-10:30

 

 

12:30-14:00      14:00-15:30

 

II

15:30-17:00

14:00-15:30

 

 

15:30-17:00

 

27

«Ілмекпен тоқу»

314

2 сыныптан бастап

Алгалиева Гүлдерай Макамбетияровна

I

 

09:00-10:30

 

 

09:00-10:30

 

II

 

15:00-16:30

 

 

15:00-16:30

 

28

«Мүсіндеу»

169

2 сыныптан бастап

Есниязов Рафаим Нурсалимович

I

 

 

 

 

10:00-11:30

 

II

 

 

 

 

11:30-13:00

 

ІІІ

 

 

 

 

14:00-15:30

 

IV

 

 

 

 

15:30-17:00

 

29

«Көшбасшы»

№10 мектеп

шектеу жоқ

Утегалиева Шаттық Саматовна

I

 

 

 

 

10:00-11:30

 

II

 

 

 

 

11:30-12:00

 

30

«Халық биі»

401

шектеу жоқ

Шарипова Акнур Жанболатовна

I

 

 

09:00-10:30

 

10:00-11:30

 

II

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

 

 

ІІІ

14:30-16:00

14:30-16:00

 

 

 

 

IV

16:00-17:30

16:00-17:30

 

 

 

 

31

«Домбыра»

305

1 сыныптан бастап

Өтеген Лаззат  Наурызбайқызы

I

10:00-11:30

 

 

 

10:00-11:30

 

II

14:00-15:30

 

 

 

14:30-16:00

 

32

«Қастеев ұрпақтары»

314

1-10 сынып

Кенжеғалиев Қуанбай Есенгелдіұлы

I

 

09:00-10:30

 

09:00-10:30

09:00-10:30

 

II

 

14:00-15:30

 

14:00-15:30

10:30-12:00

 

ІІІ

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

 

 

IV

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

 

33

«Сурет салу»

314

1-10 сынып

Кенжеғалиев Қуанбай Есенгелдіұлы

I

16:00-17:30

 

16:00-17:30

 

 

 

II

09:00-10:30

 

14:00-15:30

 

 

 

34

«Вокал»

421

1 сыныптан бастап

Төлеуғалиева Әдемі Досымқызы

I

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

 

II

14:30-16:00

 

14:30-16:00

 

 

 

35

«Хор»

421

1 сыныптан бастап

Төлеуғалиева Әдемі Досымқызы

I

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

II

 

14:30-16:00

 

14:30-16:00

 

 

36

«ART»

316

2 сыныптан бастап

Тлемберлиева Алина Муратовна

I

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

 

II

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

37

«Сахна мәдениеті»

423

2 сыныптан бастап

Бақытова Аида Ерболатқызы

I

09:00-10:30

09:00-10:30

09:00-10:30      10:30-12:00

 

 

 

II

15:00-16:30

15:00-16:30

14:00-15:30       15:30-17:00

 

 

 

38

«Сәндік қолданбалы өнер»

314

1 сыныптан бастап

Алгалиева Гүлдерай Макамбетияровна

I

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

 

 

II

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

39

«Цирк»

109

1 сыныптан бастап

Мергенов Вилен Гиниятович

I

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

 

 

II

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

 

40

«Жас тілші»

216

4 сыныптан бастап

Камешева Дина Муратовна

I

 

 

10:30-12:00

10:30-12:00

 

 

II

 

 

16:30-18:00

16:30-18:00

 

 

41

«Бассейн»

 

7 жастан

Есенжан Сырым Қанатұлы

I

 

9:00-10:30

 

9:00-10:30

 

 

II

 

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

 

III

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

IV

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

42

«Бассейн»

 

 7 жастан

Барадосов Айдынғали Дуйсимович

I

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

 

43

«Бассейн»

 

 7 жастан

Қайырман Ерлан Жанатұлы

I

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

 

44

«Бассейн»

 

 7 жастан

Жұмаш Ерлан Амангелдіұы

I

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

45

«Бассейн»

 

 7 жастан

Дюсенов Гамзат Мадиевич

I

9:00-10:30

 

9:00-10:30

 

 

 

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

 

 

45

«Бассейн»

 

 7 жастан

Гимранов Салават Сагадатович

I

 

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

46

«Бассейн»

 

7 жастан

Кабденов Адилхан Нурланович

I

 

9:00-10:30

 

 

9:00-10:30

 

II

 

10:30-12:00

 

 

10:30-12:00

 

III

 

15:00-16:30

 

 

15:00-16:30

 

IV

 

16:30-18:00

 

 

16:30-18:00

 

47

«Бокс»

216

5-11 сынып

Мулдашев Сагындык Еркинович

I

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

II

16:00-17:30

 

16:00-17:30

 

16:00-17:30

 

III

 

10:30-12:00

 

10:30-12:00

 

10:30-12:00

IV

 

16:00-17:30

 

16:00-17:30

 

16:00-17:30

48

«Бокс»

216

5-11 сынып

Қонарбай Бақытжан Нұрсұлтанұлы

I

9:30-11:00

 

9:30-11:00

 

 

 

11:00-12:30

 

11:00-12:30

 

 

 

49

«Бокс»

216

5-11 сынып

Орынбаев Нурбек Жауынбаевич

I

9:30-11:00

 

9:30-11:00

 

 

 

II

14:30-16:00

 

14:30-16:00

 

 

 

III

16:00-17:00

 

16:00-17:00

 

 

 

IV

 

9:30-11:00

 

9:30-11:00

 

 

V

 

14:30-17:00

 

14:30-16:00

 

 

VI

 

16:00-17:00

 

16:00-17:00

 

 

50

«Бокс»

216

5-11 сынып

Есимгалиев Нурбол Есимгалиевич

I

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

 

 

 

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

 

51

«Қазақ күресі»

178

3-8 сынып

Кувашев Баймолла Максутович

I

9:00-10:30

 

 

 

9:00-10:30

 

15:30-17:00

 

 

 

10:30-12:00

 

52

«Жеңіл атлетика»

206

1-6 сынып

Қабдолмажит Алтынбек Жасуланұлы

I

16:30-18:00

 

9:00-10:30

 

 

 

9:00-10:30

 

16:30-18:00

 

 

 

53

«Көпсайыс»

212

5-11 сынып

Рамазанов Дамир Кайрлиевич

I

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

 

16:00-17:30

 

16:00-17:30

 

 

 

54

«Теннис»

 

1-5 сынып

Набиев Асылбек Махмутович

I

14:30-16:00

 

 

 

14:30-16:00

 

16:00-17:00

 

 

 

16:00-17:00

 

55

«Теннис»

 

1-5 сынып

Қауысқалиев Ақтілек Алтынбекұлы

I

 

 

 

9:30-11.00

14:30-16:00

 

 

 

 

11:00-12:30

16:00-17:30

 

56

«Шахмат»

302

1-5 сынып

Каширин Виталий Владимирович

I

 

10:30-12:45

 

10:30-12:45

10:30-12:45

 

 

14:30-16:00

 

14:30-16:00

14:30-16:00

 

57

«Шахмат»

302

1-5 сынып

Тастайбеков Азамат Серикович

I

9:00-10:30

 

10.30-12:00

 

 

 

14:00-15:30

 

15:30-17:00

 

 

 

58

«Дойбы»

302

1-5 сынып

Тастайбеков Азамат Серикович

I

 

 

 

 

10:30-12:00

 

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

12:00-13:30

 

59

«Тоғызқұмалақ»

168

шектеу жоқ

Тлесов Дулат Әмірұлы

I

9:30-11:00

 

 

 

9:30-11:00

 

15:00-16:30

 

 

 

15:00-16:30