Спорт бөлімі

 

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас

Кабинет: №142 (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Қайырман Ерлан Жанатұлы

Білімі: жоғары, БҚГА

Мамандығы: дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 4 жыл

Байланыс телефоны: 87788880788

Жүйелі түрде жүзумен айналысу омыртқаның дұрыс жетілуіне,әр-түрлі ауруларға қарсы күресу үшін ағзаны шынықтырады.Жүзумен 7 жастан бастап айналысқан дұрыс,себебі ол жастағы балалар жүзу техникасын тез ұғынады,ересектерге қарағанда олардың жүзу қабілеттері мен дене қимылы жылдам болады.

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу,судан қорықпай,еркін жүзуге үйрету.

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

15:00-16:30

16:30-18:00

2

Бейсенбі

15:00-16:30

16:30-18:00

 

 

 

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас

Кабинет: №141(16 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Жұмаш Ерлан Амангелдіұлы

Білімі: арнаулы орта,Орал Гуманитарлық колледжі

Мамандығы: дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 2 жыл

Байланыс телефоны: 87078804003

Жүйелі түрде жүзумен айналысу омыртқаның дұрыс жетілуіне,әр-түрлі ауруларға қарсы күресу үшін ағзаны шынықтырады.Жүзумен 7 жастан бастап айналысқан дұрыс,себебі ол жастағы балалар жүзу техникасын тез ұғынады,ересектерге қарағанда олардың жүзу қабілеттері мен дене қимылы жылдам болады.

 

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу, судан қорықпай, еркін жүзуге үйрету.

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

 ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

15:00 – 16:30

16:30 – 18:00

2

Жұма

15:00 – 16:30

16:30 – 18:00

 

 

 

 

 

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас

Кабинет: № 141 ( 6 блок, 1  этаж)

Үйірме жетекшісі: Барадосов Айдынгали Дуйсимович

Білімі: арнаулы орта, Орал педагогикалық колледжі

Мамандығы: дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 8 жыл

Байланыс телефоны: 87775165032

 Жүйелі түрде жүзумен айналысу омыртқаның дұрыс жетілуіне,әр-түрлі ауруларға қарсы күресу үшін ағзаны шынықтырады.Жүзумен 7 жастан бастап айналысқан дұрыс,себебі ол жастағы балалар жүзу техникасын тез ұғынады,ересектерге қарағанда олардың жүзу қабілеттері мен дене қимылы жылдам болады.

 

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу, судан қорықпай, еркін жүзуге үйрету.

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

15:00 – 16:30

16:30 – 18:00

2

Бейсенбі

15:00 – 16:30

16:30 – 18:00

 

 

 

                         

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас

Кабинет: № 141 ( 6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Есенжан Сырым Қанатұлы

Білімі: арнаулы орта, Орал гуманитарлық колледжі

 Мамандығы: дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 2 жыл 6 ай

Байланыс телефоны: 87053899401

Жүйелі түрде жүзумен айналысу омыртқаның дұрыс жетілуіне,әр-түрлі ауруларға қарсы күресу үшін ағзаны шынықтырады.Жүзумен 7 жастан бастап айналысқан дұрыс,себебі ол жастағы балалар жүзу техникасын тез ұғынады,ересектерге қарағанда олардың жүзу қабілеттері мен дене қимылы жылдам болады.

 

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу, судан қорықпай, еркін жүзуге үйрету.

 

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

 09.00-10.30

10.30-12.00

15:00 – 16:30

16:30–18:00

2

Жұма

09.00-10.30

10.30-12.00

15:00 – 16:30

16:30–18:00

 

 

 

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас аралығы

Кабинет: №141 (6 блок,1-қабат)

Үйірме жетекшісі: Адилхан Нурланович Кабдолов

Білімі: жоғары, М.Өтемісұлы атындағы БҚМУ

Мамандығы: дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: бір жылға дейін

Байланыс телефоны: 87778722287

Жүйелі түрде жүзумен айналысу омыртқаның дұрыс жетілуіне,әр-түрлі ауруларға қарсы күресу үшін ағзаны шынықтырады.Жүзумен 7 жастан бастап айналысқан дұрыс,себебі ол жастағы балалар жүзу техникасын тез ұғынады,ересектерге қарағанда олардың жүзу қабілеттері мен дене қимылы жылдам болады.

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу, судан қорықпай, еркін жүзуге үйрету.

 

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

 

Сәрсенбі

 

09:00-10:30

10:30-12:00

 

15:00 – 16:30

16:30–18:00

 

2

Сенбі

09:00-10:30

10:30-12:00

15:00 – 16:30

16:30–18:00

 

 

 

 

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас

Кабинет: №141 (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Гамзат Мадиевич Дюсенов

Білімі: жоғары, М.Өтемісұлы  атындағы БҚМУ

Мамандығы: дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 17 жыл

Байланыс телефоны: 87071482966

Жүйелі түрде жүзумен айналысу омыртқаның дұрыс жетілуіне,әр-түрлі ауруларға қарсы күресу үшін ағзаны шынықтырады.Жүзумен 7 жастан бастап айналысқан дұрыс,себебі ол жастағы балалар жүзу техникасын тез ұғынады,ересектерге қарағанда олардың жүзу қабілеттері мен дене қимылы жылдам болады.

 

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу, судан қорықпай, еркін жүзуге үйрету.

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

09:00-10:30

10:30-12:00

2

Бейсенбі

09:00-10:30

10:30-12:00



 

 

«Бассейн» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 7-15 жас

Кабинет: № 141 ( 6 блок, 1қабат)

Үйірме жетекшісі: Салават Сагадатович Гимранов

Білімі: жоғары, М.Өтемісұлы  атындағы БҚМУ

Мамандығы: бастапқы әскери дайындық және дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 15 жыл

Байланыс телефоны: 87052598023.

 

Үйірменің мақсаты: Оқушылардың салауатты өмір салтын сақтап,дене шынығу және  спортпен, соның ішінде жүзумен айналысға баулу, жалпы жан-жақты денесін дамыту.Жас ұрпақты шыдамдылыққа,ептілікке баулу, судан қорықпай, еркін жүзуге үйрету.

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Бейсенбі

15:00 – 16:30

16:30 – 18:00

2

Сенбі

15:00 – 16:30

16:30 – 18:00

 

 

                         

«Сырғанау» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-15 жас

Кабинет: жасанды мұз айдыны  (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Кеңес Мұрадым Сағынбайұлы

Білімі: жоғары,БҚИТУ

Мамандығы:  дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 1  жылға дейін

Сабақ кестесі

 

Үйірменің мақсаты: сырғанау сабағы арқылы қабілетін, дарынды жеке тұлға жетілдіруге жағдай жасау. Балалардың төзімділігін, ептілігін, шапшаңдығын дамыту.

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сенбі

 

14:30-16:30

2

Жексенбі

09:30-11:00

 



 

                      

 

«Фитнес» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-15 жас

Кабинет:   (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Дамир Кайрлиевич Рамазанов

Білімі: жоғары,БҚИТУ

Мамандығы:  дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 10  жыл

Байланыс телефоны: 87752191444

Сабақ кестесі

 

Үйірменің мақсаты: күш қабілетін дамытып, жетілдіру, балалардың дене дамуы мен денсаулығын жетілдіруге атсалысу.

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

 

14:30-16:30

2

Сәрсенбі

09:30-11:00

 

 

                      

 

«Жеңіл атлетика» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-15 жас

Кабинет:   жеңіл атлетикалық манеж(6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Алтынбек Жасұланұлы Қабдулмажит

Білімі: жоғары,БҚИТУ

Мамандығы:  дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 3  жыл

Байланыс телефоны: 8747 403 21 94

Үйірменің мақсаты: оқушының жеке тұлғалық-гармониялық қабілетін дамытуға көмектесу,күш қабілетін дамытып жетілдіру, балалардың дене дамуы мен денсаулығын жетілдіруге атсалысу, сондай-ақ дене және ақыл-ой қызметін арттыру.

 

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

 

14:30-16:30

2

Сәрсенбі

09:30-11:00

 

 

 

 

                      

«Шахмат» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-15 жас

Кабинет: №302  (4 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Азамат Серікұлы Тастайбеков

Білімі: арнаулы орта, Орал гуманитарлық-техникалық колледж

Мамандығы:  дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: бір жылға дейін

Байланыс телефоны: 87474787533

Сабақ кестесі 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

9:00-10:30

14:00-15:30

2

Бейсенбі

10:30-12:00

15:30 -17:00

 

                      

«Дойбы» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-15 жас

Кабинет: №302 (5 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі: Данабек Сырымұлы Габдушев

Білімі:  жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  алғашқы әскери дайындық пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 7 жыл

Байланыс телефоны: 87778612123

 

Үйірменің мақсаты: балалардың ойлау қабілетін дамыту. Есептеуге, тапқырлыққа, тез шешім қабылдауға үйрету, ой-өрісін дамыту.

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

 

16:30-18:00

2

Жұма

 

16:30-18:00

3

Сенбі

10:30-12:00

12:00-13:30

 

 

 

                   

«Бокс» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 10-16 жас

Кабинет: №216 (6 блок, 216 қабат)

Үйірме жетекшісі: Есімғалиев Нұрбол Есімғалиұлы 

Білімі: арнаулы орта, Ж.Досмухамедов  атындағы педагогикалық колледж

Мамандығы: дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 3 жыл

Байланыс телефоны: 87769142919

Үйірменің мақсаты: бокс туралы, бокс спортының тарихы туралы білімдерін толықтыру, практикалық білік-дағдыларын бақылау, бағалау, есепке алу. Оқушылардың денсаулығын шынықтыру және сақтау,түрлі сауықтыру жаттығуларын өздігінше орындауға қызықтыру және әдетке айналдыру.

 

Сабақ кестесі 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

 

14:30-16:00

2

Сәрсенбі

 

14:30-16:00

3

Бейсенбі

 

14:30-16:00

4

Жұма

 

14:30-16:00

 

 

«Бокс» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 13-16 жас

Кабинет:   Д.Елеусінов ат.бокс залы (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Сағындық Еркінұлы Молдашев, спорт шебері

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 2  жыл

Байланыс телефоны87072989994

Үйірменің мақсаты: бокс туралы, бокс спортының тарихы туралы білімдерін толықтыру, практикалық білік-дағдыларын бақылау, бағалау, есепке алу. Оқушылардың денсаулығын шынықтыру және сақтау,түрлі сауықтыру жаттығуларын өздігінше орындауға қызықтыру және әдетке айналдыру.

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

10:30-12:00

16:00-17:30

2

Сәрсенбі

10:30-12:00

16:00-17:30

3

Бейсенбі

10:30-12:00

16:00-17:30

4

Жұма

10:30-12:00

16:00-17:30

5

Сенбі

10:30-12:00

16:00-17:30

6

Жексенбі

10:30-12:00

16:00-17:30

 

 

 

 «Бокс» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 13-16 жас

Кабинет:   Д.Елеусінов ат.бокс залы (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Нұрбек Жауынбайұлы Орынбаев, СШҮ, І дәреже

Білімі: арнаулы орта, Ж.Досмұхамедов ат. педколледж

Мамандығы:  дене тәрбиесі пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 2  жыл

Байланыс телефоны: 87769142919

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

9:00-10:30

14:30-16:00

16:00-17:30

2

Сәрсенбі

9:00-10:30

14:30-16:00

16:00-17:30

3

Бейсенбі

9:00-10:30

14:30-16:00

16:00-17:30

4

 

Жұма

9:00-10:30

14:30-16:00

16:00-17:30

    

                 

«Шахмат» үйірмесі

Жас ерекшелігі: шектеу жоқ

Кабинет: №302  (4 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Виталий Владимирович Каширин

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 18 жыл

Байланыс телефоны: 87052055162

Үйірменің мақсаты: жас ұрпақтың ойлау қабілетін жетілдіру, шапшағ ойлауға үйрету.

Тұлғаның логикалық ойлауын, есте сақтауын, төзімділігін, өз өзіне және қарсыласына сынмен қарауын үйрету, бейнелеп ойлаудың сұлулығын бойлатып, қоршаған орта туралы елесін кеңейту.

Сабақ кестесі 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

10:30-12:00

14:30-16:00

2

Жұма

10:30-12:00

14:30-16:00

3

Сенбі

10:30-12:00

14:30-16:00

 

 

  

                      

 

«Бокс» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 13-16 жас

Кабинет:   Д.Елеусінов ат.бокс залы (6 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Сәндібек Ерсұлтан Сабырұлы

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: бір жылға дейін

Байланыс телефоны87022836265

Үйірменің мақсаты: бокс туралы, бокс спортының тарихы туралы білімдерін толықтыру, практикалық білік-дағдыларын бақылау, бағалау, есепке алу. Оқушылардың денсаулығын шынықтыру және сақтау,түрлі сауықтыру жаттығуларын өздігінше орындауға қызықтыру және әдетке айналдыру.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

9:00-10:30

11:00-12:30

16:00-17:30

2

Сәрсенбі

9:00-10:30

14:00-16:00

3

Бейсенбі

9:00-10:30

11:00-12:30

 

4

Жұма

9:00-10:30

16:30-18:00

5

Сенбі

9:00-10:30

16:30-18:00

 

 

 «Тоғызқұмалақ» үйірмесі

Жас ерекшелігі: шектеу жоқ

Кабинет:   №168

Үйірме жетекшісі: Сәндібек Ерсұлтан Сабырұлы

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: бір жылға дейін

Байланыс телефоны87022836265

Үйірменің мақсаты: ұлттық тоғызқұмалақ ойынын жандандырып, жоғары деңгейде оқушыларды қалыптастыру. Шығармашылық, ізденімпаздық, ойлау қасиеттерін дамыту, шыдамдылықты арттыру, ұжымдасып жұмыс істеуді қалыптастыру.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Бейсенбі

10:30-12:00

14:30-16:00

2

Сенбі

9:30-11:00

14:30-16:00

 

 

 

                      

«Теннис» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-12 жас

Кабинет: №401  (4 блок, 4 қабат)

Үйірме жетекшісі: Ақтілек Алтынбекұлы Қауысқалиев

Білімі: арнаулы орта, БҚИТУ колледжі

Мамандығы:  дене шынықтыру  пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 4 жыл

Байланыс телефоны: 87079276418

Үйірменің мақсаты: балаларды тез қабылдауға және тез шешім шығаруға үйретеді. Балалар бойында тез ойлағыштық және нақты шешімдер қабылдау қабілетін  қалыптастырады.

Сабақ кестесі 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Жұма

9:30-11:00

11:00-12:30

 

2

Сенбі

 

14:30-16:00

16:00-17:30

 

                      

«Теннис» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-12 жас

Кабинет: №401  (4 блок, 4 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Асылбек Махмутович Набиев

Білімі: жоғары, БҚИТУ

Мамандығы:  дене шынықтыру  пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 3 жыл

Байланыс телефоны: 8776169065

Үйірменің мақсаты: балаларды тез қабылдауға және тез шешім шығаруға үйретеді. Балалар бойында тез ойлағыштық және нақты шешімдер қабылдау қабілетін  қалыптастырады.

Сабақ кестесі 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

 

14:30-16:00

16:00-17:30

2

Сенбі

 

14:30-16:00

16:00-17:30



 

 

                      

 

«Тоғызқұмалақ» үйірмесі

Жас ерекшелігі: шектеу жоқ

Кабинет:   №168

Үйірме жетекшісі: Дулат Әмірұлы Тлесов

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  дене шынықтыру және АӘД пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 10 жыл

Байланыс телефоны87077359400

Үйірменің мақсаты: ұлттық тоғызқұмалақ ойынын жандандырып, оқушылардың ойынын жоғары деңгейде қалыптастыру. Шығармашылық, ізденімпаздық, ойлау қасиеттерін дамыту, шыдамдылықты арттыру, ұжымдасып жұмыс істеуді қалыптастыру.

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

9:30-11:00

15:00-16:30

2

Сенбі

9:30-11:00

15:00-16:30

 

 

 

   

«Қазақ күресі» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 13-16 жас

Кабинет:   №178

Үйірме жетекшісі:  Баймолла Мақсотұлы Кувашев

Білімі: жоғары, А.С. Пушкин ат. Орал пединституты

Мамандығы:  дене шынықтыру пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 28  жыл

Байланыс телефоны87779796601

 

Үйірменің мақсаты: оқушының жеке тұлғалық-гармониялық қабілетін дамытуға көмектесу,күш қабілетін дамытып жетілдіру, балалардың дене дамуы мен денсаулығын жетілдіруге атсалысу, сондай-ақ дене және ақыл-ой қызметін арттыру.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

9:00-10:30

15:30-17:00

2

Сенбі

9:00-10:30

10:30-12:00