Өнер-шығармашылық бөлім

 «Вокал»  үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15 жас

Кабинет: №109 (5 блок 1қабат)

Үйірме жетекшісі: Әдемі Досымқызы Төлеугалиева

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: вокалдық өнер

Еңбек өтілі: 1жылға дейін

Байланыс телефоны: 87771826066

“Вокал” үйірмесінің мақсаты:  оқушылардың музыкалық қызығушылықтарын арттыру, үйірме мүшелерінің ән өнеріне деген сауаттылығын дамыту, орындаушылық өнерін тәрбиелеу, сахна мәдениетін қалыптастыру, музыкалық ой-өрісін, еңбексүйгіштігін дамыту, өз өзіне деген сенімін арттыру.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі

10:00-11:30

14:30-16:00

2

Бейсенбі

10:00-11:30

14:30-16:00

 

 

 

 

 

 

«Хор»  үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15 жас

Кабинет:№ 109 (5 блок 1қабат)

Үйірме жетекшісі: Төлеугалиева Әдемі Досымқызы

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: вокалдық өнер

Еңбек өтілі:1жылға дейін

Байланыс телефоны: 87771826066

“Хор” үйірмесінің мақсаты:  оқушылардың музыкалық қызығушылықтарын арттыру, үйірме мүшелерінің ән өнеріне деген сауаттылығын дамыту, орындаушылық өнерін тәрбиелеу, сахна мәдениетін қалыптастыру, музыкалық ой-өрісін, еңбексүйгіштігін дамыту, өз өзіне деген сенімін арттыру.

 

                                    Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сәрсенбі

10:00-11:30

14:30-16:00

2

Сенбі

10:00-11:30

14:30-16:00

 

 

 

 

 

 

«Вокал»  үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15 жас

Кабинет: №424 (5 блок 4 қабат)

Үйірме жетекшісі: Айшабибі Жұмахметқызы Умбетиярова

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: музыкалық білім

Еңбек өтілі: 1жыл

“Вокал” үйірмесінің мақсаты:  оқушылардың музыкалық қызығушылықтарын арттыру, үйірме мүшелерінің ән өнеріне деген сауаттылығын дамыту, орындаушылық өнерін тәрбиелеу, сахна мәдениетін қалыптастыру, музыкалық ой-өрісін, еңбексүйгіштігін дамыту, өз өзіне деген сенімін арттыру.

 

Сабақ кестесі

 

 

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сенбі

 

14:00-15:30

15:30-17:00

2

Жексенбі

10:00-11:30

11:30-13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ілмекпен тоқу» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6 – 16  жас

Кабинет:  № 314 ( 5 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі: Алгалиева  Гүлдерай Макамбетияровна

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  Кәсіптік білім

Байланыс телефоны: 87058133888

 

 «Ілмекпен тоқу» үйірмесі тәрбиеленушілерді ұқыптылыққа, шеберлікке, ұйымшылдыққа тәрбиелеу, өнерге, еңбекке деген қызығушылығын арттыру.

Үйірменің мақсаты: өз бетімен жұмыс жасауға, тәрбиеленушілерді жауапкершілікке, оны сезіне білуге, алған өнерін нәтижеге жеткізуге ұмтылдыру, өзіндік шығармашылық ізденімпаздыққа, ерінбей еңбек етуге және ұлттық ерекшеліктердің құндылығын күнделікті өмірде қолдауға тапсырмалар беру арқылы тәрбиелеу.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

09:00 – 10:30

15:00 – 16:30

2

Жұма

09:00 – 10:30

15:00 – 16:30

 

 

«Сәндік-қолданбалы өнер» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6 – 16  жас

Кабинет:  № 314 ( 5 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі: Алгалиева  Гүлдерай Макамбетияровна

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  кәсіптік білім

Байланыс телефоны: 87058133888

 

 Үйірменің мақсаты: өз бетімен жұмыс жасауға, тәрбиеленушілерді жауапкершілікке, оны сезіне білуге, алған өнерін нәтижеге жеткізуге ұмтылдыру, өзіндік шығармашылық ізденімпаздыққа, ерінбей еңбек етуге және ұлттық ерекшеліктердің құндылығын күнделікті өмірде қолдауға тапсырмалар беру арқылы тәрбиелеу

 

Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

09:00 – 10:30

15:00 – 16:30

2

Бейсенбі

09:00 – 10:30

15:00 – 16:30

  

  

 

«Жас суретші»  үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6 -16 жас

Кабинет: №316 (5 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі:   Алина Муратовна Тлемберлиева

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: бейнелеу өнері және сызу, еңбек технологиясы

Байланыс телефоны: 87055126725

 Сурет үйірмесі  еңбекқор, жан-жақты икемділік қабілеттері жетілген азамат етіп, ұлттық рухани-мәдени тәрбие алуға және қоғамдық ортаға көмегін тигізуге тәрбиелейді.

Үйірменің мақсаты: оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыта отырып, көргендерін еске сақтап, оны қайта жаңғыртуға  үйрету, әсемдікке, ұқыптылыққа, еңбек сүйгіштікке тәрбиелеу.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

І  ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі 

 09:00-10:30

 15:00-16:30

2

 Сәрсенбі

 10:00-11:30

 14:30-16:00

3

Бейсенбі

09:00-10:30

15:00-16:30

4

Жұма

10:00-11:30

14:30-16:00

5

Сенбі

09:00-10:30

10:30-12:00

 

 

«ART» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6 -16 жас

Кабинет: №316 (5 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі:   Алина Муратовна Тлемберлиева

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: бейнелеу өнері және сызу, еңбек технологиясы

Байланыс телефоны: 87055126725

 Сурет үйірмесі  еңбекқор, жан-жақты икемділік қабілеттері жетілген азамат етіп, ұлттық рухани-мәдени тәрбие алуға және қоғамдық ортаға көмегін тигізуге тәрбиелейді.

Үйірменің мақсаты: оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыта отырып, көргендерін еске сақтап, оны қайта жаңғыртуға  үйрету, әсемдікке, ұқыптылыққа, еңбек сүйгіштікке тәрбиелеу.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі 

 

16:30-18:00

2

Сәрсенбі

 

16:30-18:00

3

Бейсенбі

 

16:30-18:00

4

Жұма

 

16:30-18:00

  

 

Үйірме:  «Жас тілші» 

Үйірме жетекшісі:  Камешова Дина Муратовна

Жас ерекшелігі: 6 -16 жас

Кабинет: №220 (5 блок, 2 қабат)

Телефон: 87055924465

Бліміі: Жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: «Орыс тілі және Орыс әдебиеті» 

 «Жас тілші» «Тіл қаруы сөз, сөз қаруы ой» - демекші, үйірменің басты мақсаты буыны енді қатайып, асыл сөздің қадірін түсінген, қара сөзден қамшы өріп, аталы сөзге тоқтай білетін жас тілшілерді дайындау.

                                                           

 

                                                       Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Бейсенбі 

11:00-12:30

16:30-18:00

2

Жұма

11:00-12:30

16:30-18:00

 

 

 

 

 

 

 

«Киімді модельдеу» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 9 -15 жас

Кабинет: №218 (5 блок, 2 қабат)

Үйірме жетекшісі:  Сандуғаш Шориевна Ищанова

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: дизайнер-педагог

Еңбек өтілі: 18 жыл

Электронды пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Байланыс телефоны: 87753892003

 «Киімді модельдеу» үйірмесі  еңбекқор, жан-жақты икемділік қабілеттері жетілген азамат етіп, ұлттық рухани-мәдени тәрбие алуға және қоғамдық ортаға көмегін тигізуге тәрбиелейді.

Үйірменің мақсаты: оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыта отырып, көргендерін еске сақтап, оны қайта жаңғыртуға  үйрету, әсемдікке, ұқыптылыққа, еңбек сүйгіштікке тәрбиелеу.

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі 

 

15:30-17:00

2

Сәрсенбі

09:00-10:30

 

3

Сенбі

12:30-14:00

15:30-17:00

 

   

 

«Қолөнер» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6-15 жас

Кабинет: №216 (5 блок, 2 қабат)

Электронды пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Байланыс телефоны: 87012434707

Үйірме жетекшісі:  Рыскалиева Карлыгаш Биебаевна

Білімі: Жоғары: М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: дизайнер

Еңбек өтілі: 4 жыл

 «Қолөнер» үйірмесі оқушының  эстетикалық талғамын дамытуға, көркемөнерге деген қызығушылығын арттыруға, оқушыларды сұлулыққа, ізденімпаздыққа, жауапкершілікке, шыдамдылыққа тәрбиелейді.

Бұл үйірмеде сәндік-қолданбалы өнердің әр түрлері қамтылған: бисермен кестелеу, алқа тоқу, жапсырмалау осы өнер түрін үйрене отырып, олардың шығу тарихын, орындау әдістерін, күнделікті тұрмыста қолданылуын үйренеді. Үйірмеде  олар схема  арқылы тоқуды үйреніп, үй тұрмысына қажетті  жеңіл бұйымдарды: салфеткаларды, алашаларды,бисерден гүлдер, алқа, білезік тоқуды, түрлі түсті ленталардан гүл жасап жастықшаны безендіруді, мата қалдықтарынан құрақ құрауды, жіптерден кесте тігуді үйренеді.

 

                                                            Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сейсенбі

09:00-10:30

15:00-16:30 

2

Сәрсенбі

09:00-10:30

15:00-16:30 

3

Бейсенбі

09:00-10:30

15:00-16:30 

4

Жұма

09:00-10:30

15:00-16:30 

 

 

 

 

   

«Халық биі» үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15жас

Кабинет: № 401 (5 блок 4қабат)

Үйірме жетекшісі: Ақнұр Жанболатовна Шарипова

Білімі: арнаулы орта, Қазақ Ұлттық хореография академиясы 

Мамандығы: би мұғалімі

Еңбек өтілі: 1жылға дейін

Байланыс телефоны: 87769120399

«Халық биі» үйірмесінің мақсаты: ұлттық үрдісті негізге ала отырып, жас бишілерді жеңіл қимылдауға, шапшаңдыққа, қажырлыққа тәрбиелеу, ауамен дұрыс демалуға, музыка екпінін, буын ырғағын ажырата білуге үйрету.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі

10:30-12:00

10:30-12:00

2

Бейсенбі

15:00-16:30

15:00-16:30

 

 

«Сахна мәдениеті» үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15жас

Кабинет: №438 (4 блок 4қабат)

Үйірме жетекшісі: Аида Ерболатқызы Бақытова

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: мәдени тынығу жұмысы

Еңбек өтілі: 1жылға дейін

Байланыс телефоны: 87754328222

“Сахна мәдениеті” үйірмесінің мақсаты: оқушының ойлау қабілетін дамытуға, сөйлеу шапшаңдығын артыруға, белгілі бір ортада өз ойын еркін әрі толыққанды жеткізуге, шебер сөйлеуге, дикцияларын ұштауға, мағыналы сөйлем құрауға, әдемі ой білдіруге, сахна мәдениетіне үйрету. 

 

                                                  Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі

9:00-10:30

15:00-16:30

2

Сәрсенбі

9:00-10:30

15:00-16:30

3

Бейсенбі

9:00-10:30

10:30-12:00

14:00-15:30

15:30-17:00

 

  

«Қастеев ұрпақтары»  үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15 жас

Кабинет:№ 109 (5 блок 1қабат)

Үйірме жетекшісі: Қуанбай Есенгельдиевич Кенжегалиев

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 8 жыл

Байланыс телефоны: 87084976055

«Қастеев ұрпақтары» үйірмесінің мақсаты:  оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыта отырып, көргендерін еске сақтап, оны қайта жаңғыртуға  үйрету, әсемдікке, ұқыптылыққа, еңбек сүйгіштікке тәрбиелеу.

 

 

                                                 Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі

10:30-12:00

16:30-18:00

2

Сәрсенбі

9:00-10:30

11:30-13:00

14:00-15:30

3

Бейсенбі

10:30-12:00

16:30-18:00

4

Жұма

9:00-10:30

14:00-15:30

5

Сенбі

9:00-10:30

10:30-12:00

 

 

«Жас суретші»  үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15 жас

Кабинет:№ 109 (5 блок 1қабат)

Үйірме жетекшісі: Қуанбай Есенгельдиевич Кенжегалиев

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 8 жыл

Байланыс телефоны: 87084976055

Үйірменің мақсаты:  оқушылардың логикалық ойлау қабілетін дамыта отырып, көргендерін еске сақтап, оны қайта жаңғыртуға  үйрету, әсемдікке, ұқыптылыққа, еңбек сүйгіштікке тәрбиелеу.

 

                                                 Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі

09:00-10:30

16:00-17:30

2

Бейсенбі

 

14:00-15:30

16:00-17:30

 

 

 

«Домбыра» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6 – 16  жас

Кабинет:  № 308 ( 5 блок, 3 қабат)

Үйірме жетекшісі: Өтеген Ләззат Наурызбайқызы

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  дәстүрлі музыкалық өнер, домбыра класы

Еңбек өтілі:2 жыл

Байланыс телефоны: 87074307296

Үйірменің мақсаты: қазақтың дәстүрлі ұлттық аспабы-домбырада ойнауға үйрету, оқушылардың музыкалық қызығушылықтарын арттыру, үйірме мүшелерінің  орындаушылық өнерін тәрбиелеу, сахна мәдениетін қалыптастыру, музыкалық ой-өрісін, еңбексүйгіштігін дамыту, өз өзіне деген сенімін арттыру.

 

Сабақ кестесі

 

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сәрсенбі

10:00 – 11:30

14:00 – 15:30

2

Сенбі

10:00 – 11:30

14:00 – 15:30

 

 

 

«Мүсіндеу» үйірмесі

Жас ерекшелігі: 6 – 12  жас

Кабинет:  № 169 ( 5 блок, 1 қабат)

Үйірме жетекшісі: Есниязов Рафаим Нурсалимович

Білімі: жоғары, М. Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы:  сурет, сызу, технология пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 22 жыл

Үйірменің мақсаты: өз бетімен жұмыс жасауға, балшықтан мүсіндеу жасауға үйрету, моториканы, қиялдарын, шығармашылық қабілеттерін дамыту, мүсіндеуге қызығушылықты арттыру, мәдени-гигиеналық дағдыларын қалыптастыру, материалдармен мұқият жұмыс істеуге үйрету.

 

                                          Сабақ кестесі

Апта күндері

І ауысым

ІІ ауысым

1

Сенбі

10:00 – 11:30

11:30-13:00

 

2

Жексенбі

10:00 – 11:30

11:30-13:00

 

 

 

 

«Цирк»  үйірмесі

Жас ерекшелігі : 6-15 жас

Кабинет:№ 109 (5 блок 1қабат)

Үйірме жетекшісі: Мергенов Вилен Гиниятович

Білімі: жоғары, М.Өтемісов атындағы БҚМУ

Мамандығы: бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі

Еңбек өтілі: 8 жыл

Байланыс телефоны: 87084976055

Үйірменің мақсаты:  цирк өнері құралдары арқылы дене шынықтыру және эстетикалық сана саласында баланың әлеуетін ашу, таңдалған цирк жанрына үйрету, баланы салауатты өмір салтына баулу, цирк өнеріне қызығушылықты арттыру. 

 

                                                 Сабақ кестесі

 

Апта күндері

I ауысым

II ауысым

1

Сейсенбі

09:00-10:30

16:00-17:30

2

Бейсенбі

 

14:00-15:30

16:00-17:30